Ballıoğlu Grup, 1990 yılında Fransa’da tamamen kendi sermayesi ile mimari projeler ve imar planları yapmak üzere kurulmuştur.

Bugüne kadar Fransa’da, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde, Çorlu’da ve Trakya genelinde güvenilir konutlar inşâ eden Ballıoğlu İnşaat; gelişen şehirlerimizin estetik açıdan en güzel ürünlerini ortaya koymayı amaçlamaktadır, bilhassa çevreye duyarlı ve profesyonellikten aslâ ödün vermeyen yapısıyla gurur duyan firma, çalışmalarıyla ülkemizde de Avrupa’daki vizyonunu devam ettirerek yeni projeler ortaya koymayı amaçlamaktadır. Sektörel olarak standartları belirleyen Ballıoğlu İnşaat, söz konusu standartları daima daha yukarı çekerek sektöre öncülük etmektedir. 2022 itibariyle Çorlu merkez olmak üzere altı projeyi aynı anda yürüten Ballıoğlu inşaat, Çorlu’nun yeni yaşam alanları ortaya koyarken, çehresini de güzelleştirmeye devam ediyor.

Firmanın idaresinin ikinci nesile geçişi ile yepyeni bir vizyon da kazanan Ballıoğlu İnşaat, Trakya genelinde ve Silivri özelinde de inşaat başta olmak üzere birçok iş alanında önemli adımlar atmaktadır.

Hakkımızda
Lütfen Bekleyin...